REKONŠTRUKCIA BYTU A DOMU

Renovujete alebo rekonštruujete?

Hľadáte kvalitného murára, vodára, alebo obkladača?

REKONŠTRUKCIA BYTU A DOMU

Viac ako polovica našich zákazníkov nás ešte pred samotným návrhom interiéru žiada aj o stavebnú úpravu priestoru pred zariaďovaním. Uvedomujú si, že mať všetko pod jednou strechou je úspora času a financií. Náš odborný stavebný team pre Vás vykoná všetky stavebno-rekonštrukčné, vodárenské, elektrikárske a kúrenárske práce v najvyššej kvalite a výhodnej cene. (Pozri sekciu Realizácie). U nás Vaša rekonštrukcia bytu a domu prebehne vždy podľa interiérového návrhu  v dohodnutom čase a cene. Ešte pred samotnou rekonštrukciou je potrebné si nechať vypracovať interiérový návrh, ktorý sa stane samotným podkladom pre práce. (Pozri sekciu Návrh interiéru). Na základe návrhu sa upravia priečky, osadí elektroinštalácia už podľa navrhnutého nábytku do kuchyne, kúpeľne, obývačky a steny sa upravia maľovkou alebo dekoračnou stierkou OIKOS. Naši murári sú vyučení aj na dekoračné a dokončovacie práce špeciálnych dizajnových stenových povrchov. Ak sa chystáte na rekonštrukciu kúpeľne radi Vám vypracujeme interiérový dizajn a pomôžeme pri výbere obkladov a sanity. Bývate v bytovom dome a chcete vykonať rekonštrukciu bytového jadra? Kontaktujte nás a my prídeme k Vám. (Mám záujem o rekonštrukciu)

NAŠE SLUŽBY

 Kompletné rekonštrukcie
 Maľovanie a stierkovanie
 Omietky a murárske práce
 Pokládka a dodávka podláh
 Elektroinštalačné práce
 Vodoinštalačné práce
 Sadrokartóny
 Výroba nábytku
 Dizajn a projekty

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE

Ľudia  relaxujú na záhrade, iní v obývačke a niektorí zasa vo vani. Tí ktorí si užívate relax v kúpeľni a nepoužívate ju iba na osobnú hygienu uprednostníte to, aby bola v dizajnovom štýle podľa Vás. Ak hľadáte kvalitné riešenia, pre nový štýl a dizajn Vašej kúpeľne, nechajte si ju najprv navrhnúť odborníkmi.

REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA

Ak bývate v paneláku a Vaša kúpeľňa je ešte v pôvodnom stave, tak je čas prehodnotiť jej rekonštrukciu. Pôvodné umakartové systémy už dnes nespĺňajú žiadne kvalitatívne, izolačné, ani dizajnové štandardy. Naša firma sa zaoberá odbornými rekonštrukciami bytov, domov a  kúpeľní.

Referencie

Ďakujeme za rekonštrukciu bytu. Keď sme sa s priateľom rozhodli ísť do toho, obávali sme sa, že to bude dlho trvať a či budeme spokojní s výsledkom. Sme veeeľmi spokojní a svoj bytík si užívame.Vďaka

•••

Katka a Mišo

Chcel by som sa v mene našej spoločnosti poďakovať p. Magdovi za jeho interiérové návrhy a následne aj za samotnú realizáciu zariaďovania kancelárií v našich nových priestoroch.

•••

K. Vlaháč

Dobrý deň, V marci 2014 ste nám realizovali rekonštrukciu bytu v Bratislave, vrátane dodania kuchyne a obývacej izby. S Vašou službou sme boli veľmi spokojní a preto, Vás budeme odporúčať našim priateľom. Ďakujem a ostávam s pozdravom.

•••

Juraj Liška

Realizácie

Rekonštrukcia bytu Dúbravka

Rekonštrukcia kuchyne

Rekonštrukcia bytu Trnava

Rekonštrukcia domu Čierna Voda

Rekonštrukcia bytu Petržalka