Cenník

Navrhneme vám interiér na mieru podľa súčasných dizajnových  trendov. Naším cieľom nie je vypracovanie pekných obrázkov, ale reálny dizajnový návrh interiéru, ktorý vám technicky spracujeme vo forme vizualizácií a pôdorysu. Veľa firiem vám dodá pekné vizualizácie, ale na realizáciu potrebujete viac ako len pekné obrázky. Na vizualizácie sa používa fotorealistický render SU Podium V2 Plus a 3DS MAX. Súčasťou každého návrhu interiéru je okótovaný pôdorys vrátane nových elementov a nábytku .Podľa dohody vám vieme upraviť nové stavebné priečky a zaznačiť ich do pôdorysu. (Návrh interiéru neobsahuje výrobné a technické výkresy nábytku, stavebné projekty, projekty elektroinštalácie, vody a kanalizácie.) Vizualizácie obsahujú (ilustračný) návrh podláh, stien, podhľadov, nábytku a doplnkov. Návrhom interiéru sa myslí dizajnový návrh riešenia nového interiéru, ktorý má pomôcť pri rozhodovaní a výbere nových interiérových prvkov. Návrh interiéru nemôže a nenahrádza technické ,stavebné a iné profesijné výkresy. Na spracovanie návrhu potrebujeme súčasný pôdorys priestoru a 1-2 hodinky Vášho času. V prípade potreby ďalšieho premerania rozmerov vás navštívime na mieste realizácie a chýbajúce informácie si doplníme. Stretnutia sa uskutočňujú vždy u vás na mieste riešenia projektu.

Návrhu interiéru. Čo môže byť jeho súčasťou: Návrh interiéru slúži  pre vytvorenie dizajnovej predstavy o vašom novom bývaní. Jeho súčasťou sú hlavne vizualizácie, ktoré ukazujú váš nový interiér a štýl. V cene návrhu sú fotorealistické 3D vizualizácie (Len prvé odovzdanie). Úprava návrhu interiéru je v jednoduchšom prevedení  bez fotorealistického rendra. V cene je aj okótovaný pôdorys s rozmiestnením navrhnutých prvkov. V cene môžu byť výkresy stropov a vykótované  pohľady na nábytok. Samotný návrh interiéru  vám vie pomôcť pri nákupe nových nábytkov, alebo pri jednoduchej úprave vašej nehnuteľnosti. V cene návrhu sú 2x možné úpravy projektu a to  farebnosť, alebo menšia zmena rozmerov navrhnutého nábytku. Ďalšie úpravy  alebo vizualizácie sa účtujú hodinovou sadzbou 30,-Eur/1hod bez DPH, alebo 100,-Eur bez DPH/miestnosť. Zmena dispozície  alebo všeobecnej zmeny projektu oproti pôvodnému sa počíta, ako úplne nový návrh podľa cenníka, ktorý nie je v cene a bude účtovaný navyše.

Ponúkame najnižšie ceny na trhu a vypracovanie už do 5 dní.

Letná AKCIA 2024. Návrh interiéru ZDARMA, pri objednaní navrhnutého nábytku, alebo rekonštrukcie. Zavolajte nám a dozviete sa viac.

 

 

Návrh interiéru 1 miestnosti/samostatná miestnosť  do 20m2

                       Cena bez DPH:   200,-Eur
(V cene sú 4x vizualizácia-pohľady v 1 dizajnovom riešení, pôdorys a 2x možné úpravy farebnosti či dizajnu.) Vypracovanie do 5 dní od začatia prác.

Návrh interiéru 1 miestnosti/samostatná miestnosť od 20m2 do 40m2

                       Cena bez DPH:   250,-Eur
(V cene sú 4x vizualizácia-pohľady v 1 dizajnovom riešení, pôdorys a 2x možné úpravy farebnosti či dizajnu.) Vypracovanie do 7 dní od začatia prác.

Návrh interiéru 2 miestností/priestorov do 40m2  (napr: spojená kuchyňa s obývačkou)

                       Cena bez DPH:   350,-Eur
(V cene sú 8x vizualizácia-pohľady v 1 dizajnovom riešení, pôdorys a 2x možné úpravy farebnosti či dizajnu.) Vypracovanie do 14 dní od začatia prác.

Návrh interiéru 2 miestností/priestorov od 40m2 do 90m2  (napr: spojená kuchyňa s obývačkou)

                      Cena bez DPH:   450,-Eur
(V cene sú 8x vizualizácia-pohľady v 1 dizajnovom riešení, pôdorys a 2x možné úpravy farebnosti či dizajnu.) Vypracovanie do 14 dní od začatia prác.

Návrh interiéru 1  kancelárie do 20m2

                      Cena bez DPH:   200,-Eur
(V cene sú 4x vizualizácia-pohľady v 1 dizajnovom riešení, pôdorys a 1x možná úprava farebnosti či dizajnu.) Vypracovanie do 5 dní od začatia prác.

Návrh interiéru 1  kancelárie do 20m2 do 40m2

                     Cena bez DPH:   250,-Eur
(V cene sú 4x vizualizácia-pohľady v 1 dizajnovom riešení, pôdorys a 1x možná úprava farebnosti či dizajnu.) Vypracovanie do 7 dní od začatia prác.

Návrh interiéru kúpeľne                                                                                                

                     Cena bez DPH:   250,-Eur
(V cene sú 4x vizualizácia-pohľady v 1 dizajnovom riešení, pôdorys a 2x možné úpravy farebnosti či dizajnu.) Vypracovanie do 5 dní od začatia prác.

Návrh interiéru WC                                                                                                         

                     Cena bez DPH:   170,-Eur
(V cene sú 2 až 4x vizualizácie-pohľady v 1 dizajnovom riešení, pôdorys a 2x možné úpravy farebnosti či dizajnu.) Vypracovanie do 5 dní od začatia prác.

Pôdorys 1x výkres rozmiestnenia svietidiel a el. zásuviek z vytvoreného projektu.

                     Cena bez DPH: 130,-Eur

Technický výkres nábytku. (Súčasťou sú pohľady na nábytok a rozmery.)        

                     Cena bez DPH od: 170,-Eur

Výjazd a zameranie priestoru od 50,-Eur/1hodina.

 

Realizačný projekt. Čo môže byť jeho súčasťou: Ak sa chystáte zrekonštruovať vašu súčasnú nehnuteľnosť je potrebné si nechať vypracovať ,,realizačný projekt,,. Tento projekt zohľadňuje technické dáta nového a súčasného stavu. Jeho súčasťou sú technické výkresy podláh, podhľadov, obkladov, dlažieb, nábytkov, rozmiestnenia svietidiel a zásuviek (Nie všetko si musíte vybrať).  Realizačný projekt vám šetrí čas a peniaze. Pýtate sa prečo? Ak máte daný projekt vyhotovený, budete presne vedieť, koľko a aký druh tovaru potrebujte kúpiť. Ako a z akého materiálu má váš stolár vyrobiť nábytok. Pri nákupe obkladov budete vedieť, koľko ho máte kúpiť a ako bude rozložený. Realizačný projekt je potrebný pre stavebníka, aby vedel, ako a z akého materiálu má zrekonštruovať vašu nehnuteľnosť. Nemýľte si ,,Návrh interiéru,, a ,,Realizačný projekt,,. Návrh interiéru slúži  na vytvorenie obrazu o novom stave. Realizačný projekt hovorí, ako sa má daný návrh interiéru reálne a technicky zhotoviť. V cene Realizačného projektu sú fotorealistické 3D vizualizácie (Len prvé odovzdanie. Úprava návrhu interiéru je v jednoduchšom prevedení, bez fotorealistického prevedenia). V cene návrhu je 1x možná úprava projektu a to len farebnosť, alebo menšia zmena rozmerov navrhnutého nábytku. Zmena dispozície  alebo všeobecnej zmeny projektu oproti pôvodnému sa počíta, ako úplne nový návrh, ktorý nie je v cene. V cene Realizačného projektu sú aj doplnkové práce a to podľa ,,projektu A,, alebo ,,projektu B,,, ktorý si objednáte.

 

Realizačný projekt A:  Vizualizácie interiéru, vykótovaný pôdorys stien, vykótovaný pôdorys s nábytkom, vykótovaný pôdorys podhľadov, rez podhľadov, pôdorys s rozmiestnením svietidiel a zásuviek. Výkres obkladov a dlažby pre kúpeľňu. Technický  popis použitých materiálov. Výkaz výmer použitých stavebných materiálov. Môžete si vybrať, ktorý výkres potrebujete a ktorý nie.

Cena bez DPH: od 20,-Eur/ 1m2

Realizačný projekt B:  Vizualizácie interiéru, vykótovaný pôdorys stien, vykótovaný pôdorys s nábytkom, vykótovaný pôdorys podhľadov, rez podhľadov, pôdorys s rozmiestnením svietidiel a zásuviek. Výkres obkladov a dlažieb, plus  technický výkres k navrhnutému nábytku. (Technický výkres nábytku nie je výrobný výkres). Technický  popis použitých materiálov. Výkaz výmer použitých stavebných materiálov. Môžete si vybrať, ktorý výkres potrebujete a ktorý nie.

Cena bez DPH: od 25,-Eur/ 1m2

 

SLUŽBA DIZAJNÉRA. Výber materiálov s klientom po predajniach a dodávateľoch.

              Cena bez DPH 1/hod: 50,-Eur

Doprava mimo Bratislavy.                  

              Cena 1km bez DPH:  0,35,-Eur

Všetky práce nad rámec ceny, pre jednotlivý úkon sa budú spoplatňovať buď 2 násobkom ceny úkonu, alebo hodinovou sadzbou.

Sme platcami DPH.

Čo všetko vieme zrealizovať:

  • Dizajnové návrhy a vizualizácie. Technické zmeny priečok v pôdoryse. Popis a okótovanie nábytku pre výrobu. Výber a osadenie produktov do projektu ako podlahy, dlažby, nábytky, sanita, dekorácie. (Doplnky, dekorácie, farby a iné sú vo vizualizáciách iba ilustračné.)
  • Odborné dizajnové poradenstvo a výber materiálov pre Váš nový interiér.
  • Stavebný a dizajnový dozor počas celej realizácie. Kontrola kvality práce stavebníka a realizátora.
  • Výrobu nábytku na mieru.
  • Stavebné práce a úpravy ako: sadrokartón, elektrina, voda, plyn, podlahy, záclony a závesy, dekorácie.
  • Ak sa rozhodnete pre úpravu interiéru, zabezpečíme Vám komplexnú službu od návrhu až po realizáciu.