Rekonštrukcia bytu

Renovujete alebo rekonštruujete?

Hľadáte kvalitného murára, vodára, alebo obkladača?

Viac ako polovica našich zákazníkov nás ešte pred samotným návrhom interiéru žiada  o rekonštrukciu bytu Bratislava. Keď sa oboznámia, že je vhodné mať spracovaný dizajn, využijú túto službu ešte pred samotnou stavebnou úpravou. Uvedomujú si, že mať všetko pod jednou strechou je úspora času a financií. Náš odborný stavebný tím pre vás vykoná všetky stavebno–rekonštrukčné, vodárenské, elektrikárske a kúrenárske práce v najvyššej kvalite a výhodnej cene. (Pozri sekciu Realizácie) U nás vaša rekonštrukcia bytu prebehne vždy podľa interiérového návrhu  v dohodnutom čase a cene. Ešte pred samotnou rekonštrukciou bytu je potrebné si nechať vypracovať spomínaný interiérový návrh, ktorý sa stane samotným podkladom pre práce. (Pozri sekciu Návrh interiéru) Na základe návrhu sa upravia priečky, osadí elektroinštalácia už podľa navrhnutého nábytku do kuchyne, kúpeľne, obývačky a steny sa upravia maľovkou alebo dekoračnou stierkou OIKOS. Naši murári sú vyučení aj na dekoračné a dokončovacie práce špeciálnych dizajnových stenových povrchov. Taktiež vám zabezpečíme dodanie kvalitných interiérových dverí PORTA, POLSKONE alebo ECLISSE, ktoré vám odborne nainštalujeme. U nás máte na výber z viac ako 100 druhov podláh od renomovaných výrobcov. Ak sa chystáte na rekonštrukciu kúpeľne, radi vám vypracujeme interiérový dizajn a pomôžeme pri výbere obkladov a sanity.  Rekonštrukcie bytov vykonávame už viac ako 19 rokov. Za tento čas sa naša firma stala významným dodávateľom stavebných prác v Bratislave a okolí. Bývate v bytovom dome a chcete vykonať rekonštrukciu bytového jadra? Kontaktujte nás a my prídeme k vám. (Mám záujem o rekonštrukciu)

Podrobný rozpis a postupnosť prác:

Naša firma sa zaoberá kompletnou stavebnou činnosťou od rekonštrukcie bytov v Bratislave, cez výkopové a terénne práce, realizáciu záhrad až po výstavbu rodinných domov na kľúč. Po predložení vypracovaného projektu na rekonštrukciu vás bude kontaktovať náš kolega, ktorý vykoná u vás obhliadku. Na obhliadke sa preverí počiatočný stav objektu. Prejdú sa všetky miestnosti a preverí sa stav podláh, stien, okien, kúrenia a iných častí. Po prejdení projektu a zmien sa vám vysvetlí ďalší postup, akým smerom sa bude samotná rekonštrukcia uberať.

Po nastavení časového harmonogramu sa zabezpečí vstup do objektu a začnú sa demontážne práce. Odstránime starú podlahu, parkety, dlažby a iný materiál. Pred objektom sa zabezpečí kontajner na odpad, do ktorého sa bude všetok odpad odhadzovať. Po odstránení pôvodných podláh sa začnú očisťovať steny od starých tapiet, maľby a rôznych ostatných nánosov. Ak je potrebné, demontuje sa aj pôvodný nábytok, svietidlá a iné predmety v interiéri.

Po skončení demontážnych prác sa väčšinou začne s prípravou zmeny elektroinštalácie podľa spracovaného projektu. Najjednoduchším a cenovo dostupným riešením je v priestore znížiť stropy sadrokartónom. Takto nebude potrebné stropy upravovať a veľmi často riešiť problém so statickou trhlinou, ktorá sa bude vždy prejavovať a opravovať. V znížených stropoch sa následne vedie elektroinštalácia a potrubia pre vzduchotechniku. Výhodou je, že sa do zníženého podhľadu vedia elegantne osadiť bodové svietidlá, alebo sa dajú stropy aj dizajnovo usporiadať tak, aby vytvorili dekoračný a elegantný prvok podľa projektu dizajnéra. Počas týchto prác sa súčasne frézujú drážky pre osadenie elektrických a iných rozvodov v stenách či podlahách.

Ak sú všetky kabeláže osadené a potrubia premiestnené, začne sa so začisťovaním stien po týchto prácach. Steny sa vyplnia a následne sa vystierkujú. Kvalitná stierka vytvorí v priestore pocit luxusu a prepojí pôvodné steny so sadrokartónovým stropom.

Počas týchto prác sa rekonštruuje aj kúpeľňa. Tu prebiehajú práce samostatne, pretože ich postup je iný ako v ostatných častiach priestoru. V kúpeľni je potrebné staré obklady osekať a následne steny vyrovnať a presieťkovať. Po osadení nových potrubí a odpadov sa kúpeľňa ošetrí hydroizoláciou, aby budúca vlhkosť neprenikla do podkladu. Následne sa začínajú obkladacie práce. Náš skúsený obkladač používa najmodrenejšie vybavenie a laser, ktoré zabezpečia, že obklady budú položené v rovine a podľa spracovaného projektu. Po skončení obkladačských prác sa kúpeľňa vyškáruje, umyje a osadí zabezpečenou sanitou.

Ak sú kúpeľňa a ostatné časti v objekte upravené, začne sa s vyrovnaním podlahy. Často sa stáva, že podlahy v starých bytoch a domoch majú rôzne výškové rozdiely, ktoré je potrebné zjednotiť. Na tento úkon sa používa nivelizačná hmota. Vyliatím nivelizačnej hmoty vyrovnáme výšky a krivosti podlahy v celom priestore.

Všetky ťažké a špinavé práce máme ukončené. Nasledujú posledné fázy rekonštrukcie, ktorými sú maľovanie, osadenie koncových zariadení, položenie novej podlahy.

Na záver všetkých prác sa začína s inštaláciou nábytku. Osadia sa skrine, kuchynská linka, obývacia stena, kúpeľňový nábytok a iné. V prípade záujmu vieme namontovať doplnky, garniže, vešiaky a iné. Po dokončení všetkých prác sa priestor uprace cez profesionálnu upratovaciu firmu.

Ak vás naše služby zaujali a chystáte sa na rekonštrukciu bytu Bratislava, tak nás kontaktujte alebo vyplňte náš dotazník.

NAŠE SLUŽBY

 Kompletné rekonštrukcie
 Maľovanie a stierkovanie
 Omietky a murárske práce
 Pokládka a dodávka podláh
 Elektroinštalačné práce
 Vodoinštalačné práce
 Sadrokartóny
 Výroba nábytku
 Dizajn a projekty

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE

Ľudia  relaxujú na záhrade, iní v obývačke a niektorí zasa vo vani. Tí ktorí si užívate relax v kúpeľni a nepoužívate ju iba na osobnú hygienu uprednostníte to, aby bola rekonštrukcia kúpeľne realizovaná podľa Vás. Ak hľadáte kvalitné riešenia, pre nový štýl a dizajn Vašej kúpeľne, nechajte si ju najprv navrhnúť odborníkmi.

REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA

Ak bývate v paneláku a Vaša kúpeľňa s toaletou je ešte v pôvodnom stave, tak je čas prehodnotiť rekonštrukciu bytového jadra. Pôvodné umakartové systémy už dnes nespĺňajú žiadne kvalitatívne, izolačné, ani dizajnové štandardy. Naša firma sa zaoberá odbornými rekonštrukciami bytov, domov a  kúpeľní.

Realizácie

Referencie

Ďakujeme za rekonštrukciu bytu. Keď sme sa s priateľom rozhodli ísť do toho, obávali sme sa, že to bude dlho trvať a či budeme spokojní s výsledkom. Sme veeeľmi spokojní a svoj bytík si užívame.Vďaka

Katka a Mišo

Chcel by som sa v mene našej spoločnosti poďakovať p. Magdovi za jeho interiérové návrhy a následne aj za samotnú realizáciu zariaďovania kancelárií v našich nových priestoroch.

K. Vlaháč

Pán Magda pre nás navrhoval dizajn pre kompletnú rekonštrukciu staršieho rodinného domu.  S návrhom sme boli nadmieru spokojní, bol spracovaný veľmi precízne a profesionálne. Výsledok po rekonštrukcii je skvelý, interiér je veľmi príjemný a praktický. Služby pána Magdu môžeme len odporúčať, lebo sú na profesionálnej úrovni a navyše za skvelú cenu. Ďakujeme.

Daniel Horváth

Dobrý deň Pán Magda. Chceme, Vám s manželom poďakovať, za ústretovosť a fantastický profesijný, ale aj ľudský prístup, pri rekonštrukcii nášho bytíku v Senci. Ešte stále sa nevieme spamätať zo zmeny, ktorá vznikla po rekonštrukcii. Býva sa nám výborne a všetko funguje tak, ako má. Vaše služby, môžeme len odporúčať.

J. Havrilová.

Dobrý deň, V marci 2014 ste nám realizovali rekonštrukciu bytu v Bratislave, vrátane dodania kuchyne a obývacej izby. S Vašou službou sme boli veľmi spokojní a preto, Vás budeme odporúčať našim priateľom. Ďakujem a ostávam s pozdravom.

Juraj Liška

Kreatívnosť, dizajn , praktičnosť navrhovaných a realizovaných riešení v rámci rekonštrukcie bytu, boli fantastické a presne zodpovedali môjmu štýlu. Skúsenosti a odbornosť Pána Magdu sú veľmi vysoké a preto Vám odporúčaj jeho služby.

T. Fiala