Rekonštrukcia bytu

Renovujete alebo rekonštruujete?

Hľadáte kvalitného murára, vodára, alebo obkladača?

Viac ako polovica našich zákazníkov nás ešte pred samotným návrhom interiéru žiada  o rekonštrukciu bytu. Keď sa oboznámia že je vhodné mať spracovaný dizajn využijú túto službu ešte pred samotnou stavebnou úpravou. Uvedomujú si, že mať všetko pod jednou strechou je úspora času a financií. Náš odborný stavebný team pre Vás vykoná všetky stavebno-rekonštrukčné, vodárenské, elektrikárske a kúrenárske práce v najvyššej kvalite a výhodnej cene. (Pozri sekciu Realizácie). U nás Vaša rekonštrukcia bytu prebehne vždy podľa interiérového návrhu  v dohodnutom čase a cene. Ešte pred samotnou rekonštrukciou bytu je potrebné si nechať vypracovať spomínaný interiérový návrh, ktorý sa stane samotným podkladom pre práce. (Pozri sekciu Návrh interiéru). Na základe návrhu sa upravia priečky, osadí elektroinštalácia už podľa navrhnutého nábytku do kuchyne, kúpeľne, obývačky a steny sa upravia maľovkou alebo dekoračnou stierkou OIKOS. Naši murári sú vyučení aj na dekoračné a dokončovacie práce špeciálnych dizajnových stenových povrchov. Taktiež vám zabezpečíme dodanie kvalitných interiérových dverí PORTA, POLSKONE alebo ECLISSE, ktoré vám odborne nainštalujeme. U nás máte na výber z viac ako 100 druhov podláh od renomovaných výrobcov. Ak sa chystáte na rekonštrukciu kúpeľne radi Vám vypracujeme interiérový dizajn a pomôžeme pri výbere obkladov a sanity.  Rekonštrukcie bytov vykonávame už viac ako 19 rokov. Za tento čas sa naša firma stala významným dodávateľom stavebných prác v Bratislave a okolí. Bývate v bytovom dome a chcete vykonať rekonštrukciu bytového jadra? Kontaktujte nás a my prídeme k Vám. (Mám záujem o rekonštrukciu)

NAŠE SLUŽBY

 Kompletné rekonštrukcie
 Maľovanie a stierkovanie
 Omietky a murárske práce
 Pokládka a dodávka podláh
 Elektroinštalačné práce
 Vodoinštalačné práce
 Sadrokartóny
 Výroba nábytku
 Dizajn a projekty

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE

Ľudia  relaxujú na záhrade, iní v obývačke a niektorí zasa vo vani. Tí ktorí si užívate relax v kúpeľni a nepoužívate ju iba na osobnú hygienu uprednostníte to, aby bola rekonštrukcia kúpeľne realizovaná podľa Vás. Ak hľadáte kvalitné riešenia, pre nový štýl a dizajn Vašej kúpeľne, nechajte si ju najprv navrhnúť odborníkmi.

REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA

Ak bývate v paneláku a Vaša kúpeľňa s toaletou je ešte v pôvodnom stave, tak je čas prehodnotiť rekonštrukciu bytového jadra. Pôvodné umakartové systémy už dnes nespĺňajú žiadne kvalitatívne, izolačné, ani dizajnové štandardy. Naša firma sa zaoberá odbornými rekonštrukciami bytov, domov a  kúpeľní.

Realizácie

Referencie

Kreatívnosť, dizajn , praktičnosť navrhovaných a realizovaných riešení v rámci rekonštrukcie bytu, boli fantastické a presne zodpovedali môjmu štýlu. Skúsenosti a odbornosť Pána Magdu sú veľmi vysoké a preto Vám odporúčaj jeho služby.

T. Fiala

Ďakujeme za rekonštrukciu bytu. Keď sme sa s priateľom rozhodli ísť do toho, obávali sme sa, že to bude dlho trvať a či budeme spokojní s výsledkom. Sme veeeľmi spokojní a svoj bytík si užívame.Vďaka

Katka a Mišo

Chcel by som sa v mene našej spoločnosti poďakovať p. Magdovi za jeho interiérové návrhy a následne aj za samotnú realizáciu zariaďovania kancelárií v našich nových priestoroch.

K. Vlaháč

Pán Magda pre nás navrhoval dizajn pre kompletnú rekonštrukciu staršieho rodinného domu.  S návrhom sme boli nadmieru spokojní, bol spracovaný veľmi precízne a profesionálne. Výsledok po rekonštrukcii je skvelý, interiér je veľmi príjemný a praktický. Služby pána Magdu môžeme len odporúčať, lebo sú na profesionálnej úrovni a navyše za skvelú cenu. Ďakujeme.

Daniel Horváth

Dobrý deň Pán Magda. Chceme, Vám s manželom poďakovať, za ústretovosť a fantastický profesijný, ale aj ľudský prístup, pri rekonštrukcii nášho bytíku v Senci. Ešte stále sa nevieme spamätať zo zmeny, ktorá vznikla po rekonštrukcii. Býva sa nám výborne a všetko funguje tak, ako má. Vaše služby, môžeme len odporúčať.

J. Havrilová.

Dobrý deň, V marci 2014 ste nám realizovali rekonštrukciu bytu v Bratislave, vrátane dodania kuchyne a obývacej izby. S Vašou službou sme boli veľmi spokojní a preto, Vás budeme odporúčať našim priateľom. Ďakujem a ostávam s pozdravom.

Juraj Liška