Referencie

T. Fiala

Kreatívnosť, dizajn , praktičnosť navrhovaných a realizovaných riešení v rámci rekonštrukcie bytu, boli fantastické a presne zodpovedali môjmu štýlu. Skúsenosti a odbornosť Pána Magdu sú veľmi vysoké a preto Vám odporúčaj jeho služby.

Juraj Liška

Dobrý deň, V marci 2014 ste nám realizovali rekonštrukciu bytu v Bratislave, vrátane dodania kuchyne a obývacej izby. S Vašou službou sme boli veľmi spokojní a preto, Vás budeme odporúčať našim priateľom. Ďakujem a ostávam s pozdravom.

J. Havrilová.

Dobrý deň Pán Magda. Chceme, Vám s manželom poďakovať, za ústretovosť a fantastický profesijný, ale aj ľudský prístup, pri rekonštrukcii nášho bytíku v Senci. Ešte stále sa nevieme spamätať zo zmeny, ktorá vznikla po rekonštrukcii. Býva sa nám výborne a všetko funguje tak, ako má. Vaše služby, môžeme len odporúčať.

Daniel Horváth

Pán Magda pre nás navrhoval dizajn pre kompletnú rekonštrukciu staršieho rodinného domu.  S návrhom sme boli nadmieru spokojní, bol spracovaný veľmi precízne a profesionálne. Výsledok po rekonštrukcii je skvelý, interiér je veľmi príjemný a praktický. Služby pána Magdu môžeme len odporúčať, lebo sú na profesionálnej úrovni a navyše za skvelú cenu. Ďakujeme.

K. Vlaháč

Chcel by som sa v mene našej spoločnosti poďakovať p. Magdovi za jeho interiérové návrhy a následne aj za samotnú realizáciu zariaďovania kancelárií v našich nových priestoroch.

Katka a Mišo

Ďakujeme za rekonštrukciu bytu. Keď sme sa s priateľom rozhodli ísť do toho, obávali sme sa, že to bude dlho trvať a či budeme spokojní s výsledkom. Sme veeeľmi spokojní a svoj bytík si užívame.Vďaka