Potrebujete atypický nábytok?

Hľadáte kvalitnú výrobu a nízku cenu? – Kontaktujte nás!

Kuchyne na mieru

Väčšina domácností si zakladá na správnej a zdravej strave. Tú si pripravujeme v kuchyni. Rovnako, ako chutné a pekne naaranžované jedlo, by mala vyzerať aj vaša kuchyňa. Veď je to priestor, v ktorom strávite viac času ako sedením pri TV. Preto vám odporúčame výrobu našej kvalitnej, trvácnej a logicky rozmiestnenej kuchyne na mieru Bratislava, ktorú vám odborne vyrobíme v našej stolárskej výrobe. (Pozri sekciu Realizácie) Kuchyňa je jeden z najdôležitejších prvkov vo vašej domácnosti. Väčšinu čašu prežijeme pri pripravovaní pokrmov alebo pri ich konzumácii. Práve preto je dôležité na túto vec dať vysoký dôraz pri jej plánovaní. V dnešnej dobe nájdete množstvo kuchynských štúdií, kde vám dokážu vypracovať návrh kuchyne a potom vám ju zrealizovať. Naša firma už v minulosti upustila od showroomov, a tým dokázala lepšie optimalizovať náklady, ktoré sa prejavili v nižších cenách. Zmenou stratégie sme tak znížili náklady za prenájom alebo odmenu za obchodného referenta v predajni, čo sa prejavilo do výslednej ceny našich produktov. Dnes vás navštívime priamo u vás. Na osobnom stretnutí si náš skúsený dizajnér kuchyňu priamo zameria. Ukáže vám naše realizácie a spoločne si načrtnete vašu predstavu o tvare budúcej kuchynskej linky. Predbežne vám ukáže možnosti a ponuku materiálov, ktoré vieme použiť na dvierka. Môžete si prejsť a vybrať dekor a tvar pracovnej dosky. Po zameraní a zhodnotení stavu priestoru vám poradí, aký dizajn a tvar kuchyne je pre vás najlepší. Po skončení stretnutia vám spracuje návrh interiéru, kde budú zapracované všetky žiadosti a pripomienky zo stretnutia.  (Pozri sekciu Kuchyne a jedálne) Návrh sa vždy začína od správnej a logicky rozmiestnenej dispozície. Na základe jasného rozmiestnenia sa vytvárajú farebné vizualizácie, kde si už dopredu prezeráte vašu novú kuchyňu. Každá nová dispozícia si vyžaduje menšiu či väčšiu stavebnú úpravu. U nás získate všetko pod jednou strechou. Ak pri navrhovaní kuchyne vznikne potreba na úpravu elektroinštalácie alebo bude potrebné presunúť odpady na inú stranu miestnosti, táto skutočnosť sa najprv odborne zhodnotí cez stavebného technika a vypracuje sa projekt na túto zmenu. Výhodou pre vás je, že všetky tieto stavebné práce vieme zabezpečiť cez naše stavebné oddelenie . (Pozri sekciu Rekonštrukcia bytu)

Ak je už návrh interiéru kuchyne spracovaný a uzavretý, prejde sa do fázy výberu dekorov a materiálov. Na stretnutí sa predbežne vyberú použité materiály, aby sme vedeli spracovať dizajn, ale stáva sa často, že pri dizajnovaní vnikne zmena. Ideálnym riešením je spracovaný návrh interiéru prerokovať už podrobnejšie a vybrať si dekory už podľa spracovaných vizualizácií.

Možnosti materiálov:

Základné rozdelenie materiálov je do dvoch skupín. Môžete sa rozhodnúť pre drevotrieskovú dosku alebo pre prírodné drevo. Na dvierka sa v určitých kombináciách povrchov používa aj mletá drevotriesková doska MDF. Samotný povrch môže byt z pevného a trvácneho melamínu alebo sa môžete rozhodnúť pre luxusnú prírodnú dyhu lakovanú, prípadne fóliu. Na naše kuchyne na mieru Bratislava vieme použiť aj lakované dvierka. Lakované povrchy sa u nás nelakujú, pretože vysoká kvalita a požiadavky na tieto povrchy si vyžadujú veľké finančné nároky. Preto nám všetky lakované dielce lakuje náš obchodný partner, ktorý vlastní profesionálnu lakovňu. Pri plánovaní kuchyne si môžete vybrať z viacerých možností materiálov pre pracovnú dosku. Štandardný materiál používaný na pracovné dosky je vrstvená drevotrieska v rôznych hrúbkach od 22 mm až po 60 mm. Tieto dosky sú melamínové a môžu mať z prednej strany zaoblenú hranu. Ak by ste chceli vyššiu kvalitu, trvácnosť a dizajn, vieme vám ponúknuť aj pracovné dosky z pravej žuly alebo drveného liateho kameňa. Naša firma používa moderné dosky od výrobcov  Technistone, Silestone a Dekton. Výhodou týchto povrchov je, že sú nenasiakavé, a tak dokážete udržať tento materiál dlhodobo pekný a čistý. Ak sa vám nepáči položený drez na pracovnej doske, pri kameninových povrchoch sa môže použiť buď kamenný drez zaliaty priamo do pracovnej dosky, alebo sa vie drez podložiť pod tento materiál. O možnostiach, ako umiestniť drez do pracovnej dosky, vás bude informovať náš obchodný referent alebo dizajnér.

Možnosti kovaní:

Žiadna kuchynská linka by sa bez kovaní, výsuvov a pántov nezaobišla. V našich výrobkoch používame iba značkové kovania od výrobcu BLUM a HETTICH. Na tieto kovania dáva výrobca doživotnú záruku na pevné časti. Pri plánovaní kuchyne si vieme vybrať rôzne kovania a typy posuvných systémov. Vnútorné zásuvky môžu mať vyššie alebo nízke bočnice, či rôzne dekoračné prevedenia. Taktiež si viete vybrať z rôznych výsuvných a košových systémov pre potravinovú skriňu. Ak sa vám nepáčia úchytky na dvierkach, vieme vám ponúknuť „bezúchytkový zafrézovaný profil“. Dizajn kuchyne tak bude moderný a čistý. O týchto možnostiach sa porozprávate s našim dizajnérom v úvode plánovania.

Výroba a montáž:

Každú naplánovanú kuchyňu na mieru v Bratislave vám vieme vyrobiť v našej výrobni nábytku a taktiež odborne nainštalovať. Ešte pred samotnou montážou je potrebné priestor vypratať, a ak je to nutné, aj stavebne upraviť. Aj tieto práce pre vás vieme zabezpečiť. Počas montáže kuchyne sa osadia a zapoja všetky elektrospotrebiče. Zabezpečíme pre vás aj osadenie a zapojenie drezu a odpadu. Na konci montáže sa nábytok poumýva, priestor sa poupratuje a kuchyňa sa skontroluje, či spĺňa naše technické parametre na správne používanie.

Máme viac ako 19-ročné skúsenosti s návrhom a výrobou kuchýň, ktoré vám budú k dispozícii pri vašich rozhodnutiach. Kontaktujte nás a dohodnite si osobné stretnutie.

Máte otázky k vašej novej kuchyni? (Získaj odbornú dizajnérsku radu zdarma)

Mohlo by Vás zaujímať